WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód ZTT 4J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Producent: ZTT

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Światłowód ZTT ADSS 4J G.652D, śr. 5.2 mm to dielektryczny kabel światłowodowy o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji napowietrznych na przęsłach do 80 metrów.

Przewód jest wzmocniony włóknami aramidowymi oraz dwoma prętami FPR (Fiber Reinforced Polymer) o średnicy 0,58 mm zatopionymi w warstwie zewnętrznej. W kablu zastosowane są jednomodowe włókna typu G.652D charakteryzujące się obniżonym "pikiem wodnym" (Zero Water Peak). Włókna znajdują się w centralnej tubie wypełnionej żelem hydrofobowym zabezpieczającym je przed wilgocią i wibracjami.

Zewnętrzna powłoka światłowodu jest wykonana z polietylenu HDPE, w kolorze czarnym, o dużej gęstości, odpornego na promieniowanie UV oraz niskie i wysokie temperatury (od -40°C do 70°C). Średnica zewnętrzna przewodu wynosi 5.2-6.2 mm, a maksymalne naprężenie instalacyjne to 1-1.2 kN.

Aby ułatwić zdjęcie powłoki zewnętrznej zastosowano podwójny ripcordy. Przewód Z-ADSS-UT.04J stosuje się głównie w sieciach napowietrznych i kanalizacji teletechnicznej.

Z-ADSS-UT.04J
 
Rodzaj światłowodu
jednomodowy
Typ włókien
G.652D
Liczba włókien w tubie
4
Ilość tub
1
Średnica tuby
2 mm
Średnica zewnętrzna
5.2 mm
Minimalny promień gięcia
52 mm
Span
80 m
Powłoka zewnętrzna
HDPE - kolor czarny
Zakres temperaturowy
pracy: od - 40°C do 70°C
instalacji: od - 30°C do 60°C
Maks. siła naciągu
1200 N
Wytrzymałość na nacisk
1000 N
Waga
23 kg/km
Zastosowanie
sieci napowietrzne, kanalizacje teletechniczne

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 6-9mm

Producent: Telcom

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, 200m

421,40 zł z VAT 342,60 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,73 zł z VAT 3,03 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 12J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód FiberHome 12J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: FiberHome

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 12J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

2 002,51 zł z VAT 1 628,06 zł netto

szt

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły czarny

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły czarny

Kabel abonencki S-NOTKSp 2J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator