WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 8F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,18 zł z VAT 0,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 8 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 19,48 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

156,42 zł z VAT 127,17 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

43,21 zł z VAT 35,13 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

652,82 zł z VAT 530,75 zł netto

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 2J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 50m (2 km)

Światłowód ZTT 2J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 50m (2 km)

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 50m

Producent: ZTT

2 154,96 zł z VAT 1 752,00 zł netto

szt

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 12 włóknami SM 9/125

Producent: Solarix

3 099,60 zł z VAT 2 520,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator