WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 8F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,16 zł z VAT 0,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 8 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 19,48 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa ELIZA 2 IN, 16 OUT

60,76 zł z VAT 49,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: Telcoline

1 199,25 zł z VAT 975,00 zł netto

szt

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 1x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 1x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator