WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 8F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,33 zł z VAT 1,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 8 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 19,48 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

177,08 zł z VAT 143,97 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

771,21 zł z VAT 627,00 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

Rozstaw śrub mocujących mufę: 157 x 81,5 mm (pion x poziom)

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły biały

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły biały

Kabel abonencki S-NOTKSp 2J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Światłowód ZTT 2J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 50m (2 km)

Światłowód ZTT 2J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 50m (2 km)

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 50m

Producent: ZTT

2 154,96 zł z VAT 1 752,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator