WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 8F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,16 zł z VAT 0,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 8 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 19,48 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

54,55 zł z VAT 44,35 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa ELIZA 2 IN, 16 OUT

60,60 zł z VAT 49,27 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Maksymalne naprężenie instalacyjne 1000N. Może być stosowany do instalacji napowietrznych z przęsłami do 100m.

Producent: Telcoline

0,82 zł z VAT 0,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator