WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

20,52 zł z VAT 16,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

Najważniejsze cechy:
  • Średnica zewnętrzna osłonki przed obkurczeniem: 3,0 mm
  • Średnica zewnętrzna osłonki po obkurczeniu: 2,3 mm +/- 0,2mm
  • Średnica otworu osłonki przed obkurczeniem: 1,8 mm
  • Średnica drucika wzmacniającego: 1,6 mm
  • Minimalna temperatura obkurczania: 110 °C
  • Maksymalny czas obkurczania: 60 sekund

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wavearena ANT57-GDA24

Wavearena ANT57-GDA24

Antena siatkowa 24 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż, aluminiowy GRID

Producent: Wavearena Pacific

104,43 zł z VAT 84,90 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

5,33 zł z VAT 4,33 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,92 zł z VAT 7,25 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,52 zł z VAT 16,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator