WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

17,49 zł z VAT 14,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

16,65 zł z VAT 13,54 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,24 zł z VAT 6,70 zł netto

szt

Ubiquiti (USG) UniFi Security Gateway

465,86 zł z VAT 378,75 zł netto

szt

Ubiquiti (US-24-250W) UniFi Switch 24, 250W

1 695,71 zł z VAT 1 378,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Switch Flex Mini (USW-Flex-Mini)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Switch Flex Mini (USW-Flex-Mini)

Zarządzalny switch z 5x portami Gigabit Ethernet w tym jeden port PoE IN. Zasilany jest przez PoE 802.3af/at lub zasilacz 5 V, 1A USB-C

Producent: Ubiquiti Networks

130,86 zł z VAT 106,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

20,53 zł z VAT 16,69 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

23,62 zł z VAT 19,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator