WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

17,87 zł z VAT 14,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

27,63 zł z VAT 22,46 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

21,70 zł z VAT 17,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator