WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

27,47 zł z VAT 22,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 3m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 3m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

9,00 zł z VAT 7,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

4x sloty QSFP28 100 Gb/s, port Fast Ethernet PoE-in, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 055,57 zł z VAT 2 484,20 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 0.25m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 0.25m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

3,26 zł z VAT 2,65 zł netto

szt

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition (RB1100Dx4)

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition (RB1100Dx4)

1GB RAM, 1400 MHz Quad Core, 13x Gigabit LAN, 128 MB + 60 GB na dołączonym dysku M.2 SSD

Producent: MikroTik

1 503,18 zł z VAT 1 222,10 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

146,71 zł z VAT 119,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

16,48 zł z VAT 13,40 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 160m G657A2

154,98 zł z VAT 126,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator