WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,09 zł z VAT 2,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

66,16 zł z VAT 53,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

5,82 zł z VAT 4,73 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator