WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,87 zł z VAT 3,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa biała 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-G (010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-G (010)

DOME FOSC-G jest mufą pionowa wyposażoną w 4 porty wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

245,14 zł z VAT 199,30 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,74 zł z VAT 3,85 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 3m

11,12 zł z VAT 9,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator