WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-004

265,68 zł z VAT 216,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Grzechotkowa bandownica do taśmy stalowej I-NAP-004 służy do naprężania i ucinania taśmy stalowej nierdzewnej, stosowanej do montażu osprzętu, uchwytów i innych akcesoriów budowy linii światłowodowych, tj. wsporniki słupowe, uchwyty nasłupowe, stelaże zapasu kabla, itp. Posiada wbudowany nóż do cięcia taśmy, a sworzeń z wycięciem bardzo ułatwia naprężenie do wymagalnej siły napięcia. Bandownica charakteryzuje się dużą siłą naprężającą.

Po zamocowaniu taśmy w przygotowanym wycięciu, napinamy taśmę nawijając ją wokół sworznia, uzyskując maksymalne naprężenie taśmy, a następnie ucinamy ją na odpowiedniej długości przygotowując w ten sposób do zakończenia montażu.
Współpracuje z taśmami stalowymi nierdzewnymi, m.in. o szer. 10-20mm. 

Systemy mocowania na taśmy stalowe stosowane są m.in. w:
  • Telekomunikacji
  • Energetyce
  • Górnictwie
  • Budownictwie
  • Drogownictwie
  • Transporcie
  • Rolnictwie
  • Leśnictwie

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

33,96 zł z VAT 27,61 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

207,82 zł z VAT 168,96 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

277,98 zł z VAT 226,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik mANTBox 52 15s (RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S)

MikroTik mANTBox 52 15s (RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S)

2,4 GHz / 5GHz, szerokość wiązki 90° / 60°, antena 12 dBi / 15dBi, procesor 4-rdzeniowy 716MHz, 256MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

607,04 zł z VAT 493,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 1.25mm (LC, MU)

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 1.25mm (LC, MU)

357,66 zł z VAT 290,78 zł netto

szt

Stripper Clauss CFS-2

86,04 zł z VAT 69,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator