WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Hak do otwierania studni, 45cm

Producent: Telcoline

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Hak do otwierania studni telekomunikacyjnych. Służy do łatwego otwierania pokryw lub włazów studni kablowych SK-1, SK-2, SK-6 itd. Długość haka to 53 cm, z rotacją 120°. Solidny i wytrzymały, wykonany ze stali, zabezpiezony lakierem przemysłowym w kolorze żółtym.
 
Zastosowanie:
  • otwieranie pokryw lub włazów studni
Wymiary zewnętrzne
dł. 530 mm
szer. 125 mm
Wymiary trzpienia
dł. 450 mm
szer. 30 mm
Wymiary haka
dł. 84 mm
szer. trzpienia haka 13 mm (dł. 53 mm)
szer. haka 30 mm (dł. 15 mm)
Grubość materiału
10 mm
Grubość rączki
ϕ12
Rotacja
120°
Waga
1,5 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

17,60 zł z VAT 14,31 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

69,00 zł z VAT 56,10 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 472,20 zł z VAT 1 196,91 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 4.5mm, 25m, żółty

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

Hak do otwierania studni, 30cm

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Stripper do kabli światłowodowych płaskich ET6701

133,76 zł z VAT 108,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator