WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,55 zł z VAT 4,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 930,60 zł z VAT 3 195,61 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

90,49 zł z VAT 73,57 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

6,00 zł z VAT 4,88 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

NOWOŚĆ!

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL

Producent: Signal Fire

6 282,79 zł z VAT 5 107,96 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM3, 2m

9,05 zł z VAT 7,36 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator