WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,19 zł z VAT 4,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

25,09 zł z VAT 20,40 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

Izopropanol Cleanser IPA 100 ml.

7,72 zł z VAT 6,28 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,22 zł z VAT 17,25 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail LC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

NOWOŚĆ!

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL

Producent: Signal Fire

5 892,00 zł z VAT 4 790,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM1, 1m

6,25 zł z VAT 5,08 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,37 zł z VAT 5,18 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator