WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,76 zł z VAT 3,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,58 zł z VAT 2,91 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-40-40-14

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-40-40-14

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

189,30 zł z VAT 153,90 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna (PL) C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

Taśma stalowa stal nierdzewna (PL) C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

Długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm. Wyprodukowano w Polsce.

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

4,29 zł z VAT 3,49 zł netto

szt

Hak do otwierania studni, 45cm

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,27 zł z VAT 3,47 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,25 zł z VAT 5,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator