WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel Aramid Z-XOTKtcdD 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (Span 80m)

Producent: Optix

1,94 zł z VAT 1,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel OPTIX Aramid Z-XOTKtcdD 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (Span 80m) to:
  • lekka konstrukcja jednotubowa (~20kg/km)
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie mimo niewielkiej średnicy (~5.5mm)
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB)
  • powłoka HDPE
  • odporność na promienie UV
  • zakres temperaturowy -40°C – 70°C
  • wzmocniony 2 prętami ARP (ø 0.4mm) oraz włóknami aramidowymi
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik Aramid Z-XOTKtcdD
  • maksymalne naprężenie instalacyjne: 1200N
Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania eia/tia-598. Tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien aramidowych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty ARP lub FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie) oraz do instalacji napowietrznych na przesłach do 80m. 

Konstrukcja kabla:
  • włókna światłowodowe w kolorowej powłoce 0.25mm
  • żel hydrofobowy
  • luźna tuba
  • włókna aramidowe
  • pręty ARP / FRP
  • ripcords do zrywania powłowki zewnętrznej
  • powłoka zewnętrzna HDPE (czarna), odporna na promieniowanie UV
Wersja kabla
1T8J
Całkowita ilość włókien
8 szt
Waga
22 kg/km (+/- 10%)
Średnica kabla
5.3 mm (+/- 0.4)
Średnica tuby
1.4/2.0 (+/- 0.15)
Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
Włókna aramidowe
Element wzmacniający
ARP (2x0.5)
FRP (2x0.5)
Rodzaj i grubość powłoki
HDPE 1.5 mm
Temp. podczas instalacji
-10°C ~ +50°C
Temp. eksploatacyjna
-40°C ~ +70°C
Min. promień gięcia tymczasowy / stały
20D / 10D
Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
1200N
Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
600N
Odporność na zgniatanie
500N (100x100mm) przez 60 sek.
Odporność na wielokrotne zginanie
30 cykli [(20xD), 1kg]

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód koncentryczny H155, linka, 50 Ohm, 100m

Przewód koncentryczny H155, linka, 50 Ohm, 100m

Najwyższej jakości kabel przeznaczony do stosowania w instalacjach WLAN 2,4 GHz (tłumienie jedynie 48,8), żyła wewnętrzna - linka

265,80 zł z VAT 216,10 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

109,35 zł z VAT 88,90 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

Posiada wbudowany nóż do cięcia taśmy.

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 500x500x100mm

58,43 zł z VAT 47,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 24F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-24-OS-HDPE

Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 24F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-24-OS-HDPE

Zewnętrzny kabel światłowodowy, konstrukcja CLT z przędzą aramidową, człony napinające FRP, osłona HDPE i klasa reakcji na ogień F ca, 24 włókna SM 9/125

Producent: Solarix

5 047,92 zł z VAT 4 104,00 zł netto

szt

Optix kabel FRP Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Optix kabel FRP Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Uniwersalny przewód wzmocniony dwoma prętami FRP. Do instalacji w kanalizacji teletechnicznej oraz do instalacji napowietrznych.

Producent: Optix

2,93 zł z VAT 2,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator