WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel Aramid Z-XOTKtcdD 2J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (Span 80m)

Producent: Optix

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel OPTIX Aramid Z-XOTKtcdD 2J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (Span 80m) to:
  • lekka konstrukcja jednotubowa (~20kg/km)
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie mimo niewielkiej średnicy (~5.5mm)
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB)
  • powłoka HDPE
  • odporność na promienie UV
  • zakres temperaturowy -40°C – 70°C
  • wzmocniony 2 prętami ARP (ø 0.4mm) oraz włóknami aramidowymi
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik Aramid Z-XOTKtcdD
  • maksymalne naprężenie instalacyjne: 1200N
Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania eia/tia-598. Tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien aramidowych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty ARP lub FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie) oraz do instalacji napowietrznych na przesłach do 80m. 

Konstrukcja kabla:
  • włókna światłowodowe w kolorowej powłoce 0.25mm
  • żel hydrofobowy
  • luźna tuba
  • włókna aramidowe
  • pręty ARP / FRP
  • ripcords do zrywania powłowki zewnętrznej
  • powłoka zewnętrzna HDPE (czarna), odporna na promieniowanie UV
Wersja kabla
1T2J
Całkowita ilość włókien
2 szt
Waga
22 kg/km (+/- 10%)
Średnica kabla
5.3 mm (+/- 0.4)
Średnica tuby
1.4/2.0 (+/- 0.15)
Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
Włókna aramidowe
Element wzmacniający
ARP (2x0.5)
FRP (2x0.5)
Rodzaj i grubość powłoki
HDPE 1.5 mm
Temp. podczas instalacji
-10°C ~ +50°C
Temp. eksploatacyjna
-40°C ~ +70°C
Min. promień gięcia tymczasowy / stały
20D / 10D
Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
1200N
Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
600N
Odporność na zgniatanie
500N (100x100mm) przez 60 sek.
Odporność na wielokrotne zginanie
30 cykli [(20xD), 1kg]

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

12,55 zł z VAT 10,20 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

35,73 zł z VAT 29,05 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny, żelowany, SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny kabel żelowany, nieekranowany CAT5E z płaszczem PE, klasa reakcji na ogień Fca, box 305 m

Producent: Solarix

580,99 zł z VAT 472,35 zł netto

szt

Tenda F9

Tenda F9

Router WiFi, 2.4 GHz, 600 Mb/s, High Power

Producent: Tenda

92,00 zł z VAT 74,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

15,82 zł z VAT 12,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 24J DUCT, jednotubowy, śr. 6.2 mm, G.652D

NOWOŚĆ

Światłowód ZTT 24J DUCT, jednotubowy, śr. 6.2 mm, G.652D

Światłowód o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji w kanalizacji teletechnicznej

Producent: ZTT

2,50 zł z VAT 2,03 zł netto

szt

Światłowód ZTT 4J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m

Światłowód ZTT 4J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m

Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 60m

Producent: ZTT

1,18 zł z VAT 0,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator