WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Producent: Optix

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Ośrodek kabla jest zabezpieczony przed penetracją przez wodę przy użyciu pęcznięjących włókien. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty frp. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie) oraz do instalacji napowietrznych na przesyłach do 35m. 
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja jednotubowa (~30kg/km), 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • średnica ~6.5mm, 
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), 
  • powłoka HDPE, 
  • odporność na promienie UV, 
  • zakres temperaturowy -40°C – 70°C, 
  • wzmocniony 2 prętami FRP (ø 1.0mm), 
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdD 
  • Maksymalne naprężenie instalacyjne 1200N

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1008D

TP-Link TL-SF1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TP-Link

37,76 zł z VAT 30,70 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny odporny na UV

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

41,88 zł z VAT 34,05 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5112 (12/24)

9,20 zł z VAT 7,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Uniwersalny przewód wzmocniony dwoma prętami FRP. Do instalacji w kanalizacji teletechnicznej oraz do instalacji napowietrznych.

Producent: Optix

2,68 zł z VAT 2,18 zł netto

szt

1,03 zł z VAT 0,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator