WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Producent: Optix

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Ośrodek kabla jest zabezpieczony przed penetracją przez wodę przy użyciu pęcznięjących włókien. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty frp. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie) oraz do instalacji napowietrznych na przesyłach do 35m. 
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja jednotubowa (~30kg/km), 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • średnica ~6.5mm, 
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), 
  • powłoka HDPE, 
  • odporność na promienie UV, 
  • zakres temperaturowy -40°C – 70°C, 
  • wzmocniony 2 prętami FRP (ø 1.0mm), 
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdD 
  • Maksymalne naprężenie instalacyjne 1200N

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,12 zł z VAT 1,72 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,96 zł z VAT 3,22 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny odporny na UV

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5112 (12/24)

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J uniwersalny, jednotubowy, śr. 6.8 mm, G.652D, span 70m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 12J uniwersalny, jednotubowy, śr. 6.8 mm, G.652D, span 70m

Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 70m

Producent: FiberHome

1,53 zł z VAT 1,24 zł netto

szt

1,33 zł z VAT 1,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator