WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P5112 (12/24)

Producent: Tracom

10,91 zł z VAT 8,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Szara tacka na 12-24 spawów światłowodowych. Otwór w środku umożliwia montaż na śrubie. Po zdjęciu pokrywki z zawiasów, można umieszczać tacki jedna na drugiej. Zdjęcie pokrywki jak i łączenie tacek jest proste i polega na zatrzaśnięciu zatrzasku w tacce. Można w ten sposób łączyć ze sobą dowolną ilość tacek światłowodowych.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 155 × 93 × 10 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Taśma stalowa stal nierdzewna C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,59 zł z VAT 40,32 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

88,74 zł z VAT 72,15 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (12 szt.)

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa 24f SX-FT-D-144

Tacka światłowodowa 24f SX-FT-D-144

Do mufy pionowej SX-FOSC-D-144

Producent: Solarix

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

14,86 zł z VAT 12,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator