WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P2012 (12)

Producent: Tracom

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Szara tacka na 12 spawów światłowodowych. Po zdjęciu z zawiasów pokrywki, można umieszczać tacki jedna na drugiej.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 165 × 105 × 12 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,47 zł z VAT 54,85 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

155,02 zł z VAT 126,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,29 zł z VAT 6,74 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,67 zł z VAT 15,18 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

410,82 zł z VAT 334,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa P3012 (12/24)

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa Tycon B (24)

30,43 zł z VAT 24,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator