WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P2012 (12)

Producent: Tracom

8,55 zł z VAT 6,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Szara tacka na 12 spawów światłowodowych. Po zdjęciu z zawiasów pokrywki, można umieszczać tacki jedna na drugiej.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 165 × 105 × 12 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

459,07 zł z VAT 373,23 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Szafka SRS-30/53/13 - 48x SC Duplex

Szafka SRS-30/53/13 - 48x SC Duplex

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy stalowej o gr. 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

276,75 zł z VAT 225,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

154,19 zł z VAT 125,36 zł netto

szt

TP-Link TD-W9970

TP-Link TD-W9970

Bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL z portem USB, standard N, 300 Mb/s

Producent: TP-Link

157,99 zł z VAT 128,45 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,34 zł z VAT 6,78 zł netto

szt

Tacka światłowodowa 12f SX-FT-D-48

Tacka światłowodowa 12f SX-FT-D-48

Do mufy pionowej SX-FOSC-D-48

Producent: Solarix

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator