WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P2012 (12)

Producent: Tracom

10,64 zł z VAT 8,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Szara tacka na 12 spawów światłowodowych. Po zdjęciu z zawiasów pokrywki, można umieszczać tacki jedna na drugiej.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 165 × 105 × 12 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

81,80 zł z VAT 66,50 zł netto

szt

Kabel zasilający 1.8m komputerowy

9,90 zł z VAT 8,05 zł netto

szt

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

1x slot SFP, 5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4 DEMO

Producent: MikroTik

486,53 zł z VAT 395,55 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

12,56 zł z VAT 10,21 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

51,76 zł z VAT 42,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

15,52 zł z VAT 12,62 zł netto

szt

Tacka światłowodowa 24f SX-FT-D-144

Tacka światłowodowa 24f SX-FT-D-144

Do mufy pionowej SX-FOSC-D-144

Producent: Solarix

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator