WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

12,93 zł z VAT 10,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tacka światłowodowa P010 (12) jest przeznaczona do organizacji włókien. Taśma umożliwia organizację do 12 spawów. Tacki można instalować jedną na drugą. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 210 ×105 × 10 (18) mm.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-B (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-B (48/96J 4xP010)

Typ-B z mocowaniem na słup (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

150,06 zł z VAT 122,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

137,51 zł z VAT 111,80 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-B (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-B (48/96J 4xP010)

Typ-B z mocowaniem na słup (G z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

158,89 zł z VAT 129,18 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

146,30 zł z VAT 118,94 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB150/RB450 - obudowa wewnętrzna

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

RouterBoard RB450G, 5x LAN, 256MB SD-RAM i 512MB FLASH

375,13 zł z VAT 304,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

436,85 zł z VAT 355,16 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,67 zł z VAT 7,86 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48)

26,35 zł z VAT 21,42 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa Tycon C (48)

52,67 zł z VAT 42,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator