WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-B (48/96J 4xP010)

Producent: Tracom

247,64 zł z VAT 201,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-B (48/96J 4xP010) z mocowaniem na słup (G z uszczelnieniem termo).

Seria pionowych, kopułowych muf Tracom wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu. Mufa tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających. Materiał Polypropylene (PP) (w poprzedniej wersji był to: Polycarbonate (PC)) tworzący obudowę  wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niską (-40°C) i wysoką (+60°C) temperaturę oraz substancje chemiczne, co sprawia, że nadaje się zarówno do instalacji napowietrznych jak i kanałowych oraz doziemnych. Instalacja mufy przebiega w sposób nieskomplikowany i sprawny. Organizację włókien światłowodowych w mufie ułatwiają tacki światłowodowe, które można dokupić osobno, dzięki czemu klient sam decyduje czy w ogóle są mu potrzebne i w jakiej ilości. Wszystkie metalowe elementy mufy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.

Mufa dostępna jest w 4 wersjach:
  • Typ-A z mocowaniem na ścianę (G z uszczelnieniem termo)
  • Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym) 
  • Typ-B z mocowaniem na słup (G z uszczelnieniem termo)
  • Typ-B z mocowaniem na słup (G-D z uszczelnieniem mechanicznym)
Tacka światłowodowa pasująca do mufy:
  • Tacka światłowodowa P010 (12/24) v.2 1-4 szt.
W zestawie:
  • wspornik do mocowania mufy na ścianie/innym obiekcie
  • termozgrzewalne tuby uszczelniające
  • osłonki spawów 60mm
  • tuby ochronne do dystrybucji włókien
  • taśma aluminiowa (samoprzylepna) do ochrony kabla w czasie zgrzewania tub uszczelniających
  • samoprzylepna taśma ochronna
  • klamra do odgałęziania kabli BOKT
  • papier ścierny
  • taśma rzepowa organizacyjna
  • plastikowe opaski zaciskowe jednokrotnego użytku (trytytki)
Tracom FOSC G v.3 (48/96J 4xP010)  
Typ
B
Wysokość
(Ø kopuły / Ø montażowa)
425 mm
(134 mm / 214 mm)
Waga
1.42 kg (mufa + uchwyt montażowy) [bez akcesoriów, opakowania / bez tacek]
1.82 kg
Tacka (spawy)
P010 (12/24)
Maks. pojemnośc spawów (tacek)
48/96J (4)
Maks. ilość adapterów
-
Uszczelnienie
Termo
Porty Okrągłe: 3x 18mm
Owalne: 1x 22x32mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

16,32 zł z VAT 13,27 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - SMA/ż (20 cm)

20,15 zł z VAT 16,38 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

86,36 zł z VAT 70,21 zł netto

szt

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

port GPON typu SC/UPC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty USB, 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)

Producent: Huawei

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-G (010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-G (010)

DOME FOSC-G jest mufą pionowa wyposażoną w 4 porty wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

245,14 zł z VAT 199,30 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

Wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 8 wyjść

57,98 zł z VAT 47,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator