WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica naścienna światłowodowa SXOB-SC-SX-16

Producent: Solarix

122,75 zł z VAT 99,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica naścienna przeznaczona do zakończenia kabli światłowodowych instalacji zewnętrznych jak i wewnętrznych zapewniająca stopień ochrony IP65. Wykonana została z materiału odpornego na promieniowanie UV. Montowana może być na słupie, lub przy zastosowaniu zestawu montażowego bezpośrednio na ścianie. W przełącznicy możliwe jest zakończenie do 16 włókien w kombinacji 16 adapterów SC simplex lub 16 adapterów LC duplex. Częścią przełącznicy jest uchylna przegroda ułatwiająca ułożenie pigtaili. Przełącznica dostarczana jest z dwoma kluczami umożliwiającymi zamykanie puszki zabezpieczając przed przypadkowym otwarciem.

Skład:
  • 10x taśma z tworzywa sztucznego
  • 2x taśma metalowa
  • 4x kołki rozporowe 4x35mm
  • 16x osłonka spawu 60mm
  • 1x plastikowa rurka 4x550mm
  • 2x klucz

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UF-NANO) UFiber Nano G, GPON CPE

348,79 zł z VAT 283,57 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

229,26 zł z VAT 186,39 zł netto

szt

MikroTik wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

838,77 zł z VAT 681,93 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-50.PA 2kN (4-9mm)

Uchwyt odciągowy I-50.PA 2kN (4-9mm)

Przeznaczony do kabli napowietrznych o średnicy 5-9 mm

Producent: Telcoline

6,30 zł z VAT 5,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16N-WH, 4 wejścia, 16 wyjść

119,80 zł z VAT 97,40 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0104G, 1 wejście, 4 wyjścia

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0104G, 1 wejście, 4 wyjścia

Do montażu na ścianie. 1 wejście, 4 wyjścia.

31,07 zł z VAT 25,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator