WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

24,21 zł z VAT 19,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science. Chusteczki bezpyłowe KIMWIPES, przeznaczone są do czyszczenia włókien światłowodowych - przed procesem spawania. Dokładne wyczyszczenie włókna z zanieczyszczeń wpływa na zmniejszenie strat tłumieniowych w spawie.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

118,56 zł z VAT 96,39 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 bazuje na wydajnym czterordzeniowym procesorze przemysłowym, co czyni ją najszybciej działającym urządzeniem na rynku (średni czas spawania to 6 sekund).

Producent: Signal Fire

5 016,70 zł z VAT 4 078,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wspornik słupowy oczkowy

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 9mm, 150m, żółty

1 156,20 zł z VAT 940,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator