WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science. Chusteczki bezpyłowe KIMWIPES, przeznaczone są do czyszczenia włókien światłowodowych - przed procesem spawania. Dokładne wyczyszczenie włókna z zanieczyszczeń wpływa na zmniejszenie strat tłumieniowych w spawie.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

283,99 zł z VAT 230,89 zł netto

szt

OPTIX kabel S-NOTKSp 1x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

OPTIX kabel S-NOTKSp 1x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Uniwersalny samonośny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 1x pręt stalowy, 2x pręt FRP

Producent: Optix

0,63 zł z VAT 0,51 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

11,76 zł z VAT 9,56 zł netto

szt

Maseczki ochronne, medyczne, jednorazowe, 50szt.

Maseczki ochronne, medyczne, jednorazowe, 50szt.

Posiadają certyfikat medyczny. Opakowanie 50szt. 3-warstwowe.

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

116,10 zł z VAT 94,39 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 400ml (Spray)

30,00 zł z VAT 24,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator