WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

24,08 zł z VAT 19,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science. Chusteczki bezpyłowe KIMWIPES, przeznaczone są do czyszczenia włókien światłowodowych - przed procesem spawania. Dokładne wyczyszczenie włókna z zanieczyszczeń wpływa na zmniejszenie strat tłumieniowych w spawie.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

422,25 zł z VAT 343,29 zł netto

szt

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 1.5 do 3.3 mm.

121,50 zł z VAT 98,78 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

75,40 zł z VAT 61,30 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Karabińczyk I-K08 8x80 mm

1,56 zł z VAT 1,27 zł netto

szt

Hak słupowy M12 230mm

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator