WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

24,33 zł z VAT 19,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science. Chusteczki bezpyłowe KIMWIPES, przeznaczone są do czyszczenia włókien światłowodowych - przed procesem spawania. Dokładne wyczyszczenie włókna z zanieczyszczeń wpływa na zmniejszenie strat tłumieniowych w spawie.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

242,72 zł z VAT 197,33 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad (100 szt.)

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

46,52 zł z VAT 37,82 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 4.5mm, 50m, żółty

185,73 zł z VAT 151,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator