WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Producent: Tracom

114,00 zł z VAT 92,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037) z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo).

Seria pionowych, kopułowych muf Tracom wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu. Mufa tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających. Materiał Polypropylene (PP) (w poprzedniej wersji był to: Polycarbonate (PC)) tworzący obudowę  wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niską (-40°C) i wysoką (+60°C) temperaturę oraz substancje chemiczne, co sprawia, że nadaje się zarówno do instalacji napowietrznych jak i kanałowych oraz doziemnych. Instalacja mufy przebiega w sposób nieskomplikowany i sprawny. Organizację włókien światłowodowych w mufie ułatwiają tacki światłowodowe, które można dokupić osobno, dzięki czemu klient sam decyduje czy w ogóle są mu potrzebne i w jakiej ilości. Wszystkie metalowe elementy mufy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.

Mufa dostępna jest w 4 wersjach:
  • Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo)
  • Typ-A z mocowaniem na ścianę (D-D z uszczelnieniem mechanicznym) 
  • Typ-B z mocowaniem na słup (D z uszczelnieniem termo)
  • Typ-B z mocowaniem na słup (D-D z uszczelnieniem mechanicznym)
Tacka światłowodowa pasująca do mufy:
W zestawie:
  • wspornik do mocowania mufy na ścianie/innym obiekcie
  • termozgrzewalne tuby uszczelniające
  • osłonki spawów 45mm
  • tuby ochronne do dystrybucji włókien
  • taśma aluminiowa (samoprzylepna) do ochrony kabla w czasie zgrzewania tub uszczelniających
  • samoprzylepna taśma ochronna
  • klamra do odgałęziania kabli BOKT
  • papier ścierny
  • papierowe etykiety
  • plastikowe opaski zaciskowe jednokrotnego użytku (trytytki)
Tracom FOSC D v.3 (24/48J 4xP037)  
Typ
A
Wysokość
(Ø kopuły / Ø montażowa)
295 mm
(116 mm / 195 mm)
Waga
0.95 kg (mufa + uchwyt montażowy) [bez akcesoriów, opakowania / bez tacek]
1.25 kg
Tacka (spawy)
P037 (6/12)
Maks. pojemnośc spawów (tacek)
24/48J (4)
Maks. ilość adapterów
-
Uszczelnienie
Termo
Porty Okrągłe: 3x 18mm
Owalne: 1x 18x28mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

6,21 zł z VAT 5,05 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

24,08 zł z VAT 19,58 zł netto

szt

Szafka SRS-30/53/13 - 48x SC Duplex

Szafka SRS-30/53/13 - 48x SC Duplex

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy stalowej o gr. 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

276,75 zł z VAT 225,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,44 zł z VAT 37,76 zł netto

szt

Tenda S105

Tenda S105

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

22,10 zł z VAT 17,97 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czarny)

1,55 zł z VAT 1,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa BETTY 1 IN, 4 OUT

36,08 zł z VAT 29,33 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0308G, 3 wejścia, 8 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0308G, 3 wejścia, 8 wyjść

Wersja z ramką na adaptery; 3 wejścia, 8 wyjść

55,66 zł z VAT 45,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator