WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Producent: Tracom

133,63 zł z VAT 108,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010) z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Seria pionowych, kopułowych muf Tracom wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu. Mufa tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających. Materiał Polypropylene (PP) (w poprzedniej wersji był to: Polycarbonate (PC)) tworzący obudowę  wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niską (-40°C) i wysoką (+60°C) temperaturę oraz substancje chemiczne, co sprawia, że nadaje się zarówno do instalacji napowietrznych jak i kanałowych oraz doziemnych. Instalacja mufy przebiega w sposób nieskomplikowany i sprawny. Organizację włókien światłowodowych w mufie ułatwiają tacki światłowodowe, które można dokupić osobno, dzięki czemu klient sam decyduje czy w ogóle są mu potrzebne i w jakiej ilości. Wszystkie metalowe elementy mufy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.

Mufa światłowodowa Tracom G-D została zaprojektowana w oparciu o konstrukcję sprawdzonej i bardzo popularnej mufy światłowodowej Tracom G (48/96J 4xP010). Od swojego pierwowzoru odróżnia ją mechaniczny system uszczelnienia portów - poprzez znajdujące się na wyposażeniu mufy gumki i dławiki.

Mufa dostępna jest w 4 wersjach:
  • Typ-A z mocowaniem na ścianę (G z uszczelnieniem termo)
  • Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym) 
  • Typ-B z mocowaniem na słup (G z uszczelnieniem termo)
  • Typ-B z mocowaniem na słup (G-D z uszczelnieniem mechanicznym)
Tacka światłowodowa pasująca do mufy:
  • Tacka światłowodowa P010 (12/24) v.2 1-4 szt.
W zestawie:
  • wspornik do mocowania mufy na ścianie/innym obiekcie
  • gumki do uszczelnienia wlotów kabli
  • klucz do dławików
  • osłonki spawów 60mm
  • tuby ochronne do dystrybucji włókien
  • samoprzylepna taśma ochronna
  • taśma rzepowa organizacyjna
  • plastikowe opaski zaciskowe jednokrotnego użytku (trytytki)
Tracom FOSC G-D v.3 (48/96J 4xP010)  
Typ
A
Wysokość
(Ø kopuły / Ø montażowa)
415 mm
(134 mm / 204 mm)
Waga
1.47 kg (mufa + uchwyt montażowy) [bez akcesoriów, opakowania / bez tacek]
1.87 kg
Tacka (spawy)
P010 (12/24)
Maks. pojemnośc spawów (tacek)
48/96J (4)
Maks. ilość adapterów
-
Uszczelnienie
Mechaniczne
Porty Okrągłe: 4x 18.5mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

12,56 zł z VAT 10,21 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

12,21 zł z VAT 9,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,45 zł z VAT 16,63 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

54,40 zł z VAT 44,23 zł netto

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

217,51 zł z VAT 176,84 zł netto

szt

Pigtail N/m - rp-sma/m (15 cm) premium

Pigtail N/m - rp-sma/m (15 cm) premium

Wodoszczelny konektor antenowy N/m - rp-sma/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.

31,37 zł z VAT 25,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa DOME FOSC-L

Mufa światłowodowa DOME FOSC-L

DOME FOSC-L jest mufą pionowa wyposażoną w 7 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

322,01 zł z VAT 261,80 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Typ-B z mocowaniem na słup (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

116,44 zł z VAT 94,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator