WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

10,60 zł z VAT 8,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

436,65 zł z VAT 355,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

505,28 zł z VAT 410,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

szt

TotoLink N210RE

TotoLink N210RE

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 3x porty Fast Ethernet

Producent: TotoLink

56,09 zł z VAT 45,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 10m

53,30 zł z VAT 43,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator