WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

10,48 zł z VAT 8,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

347,56 zł z VAT 282,57 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

33,58 zł z VAT 27,30 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

23,22 zł z VAT 18,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator