WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

10,53 zł z VAT 8,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 3m.

Producent: brak danych

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

8,27 zł z VAT 6,72 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

718,42 zł z VAT 584,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

25,93 zł z VAT 21,08 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator