WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

27,43 zł z VAT 22,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,34 zł z VAT 6,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m

25,98 zł z VAT 21,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator