WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,27 zł z VAT 15,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Dławik PG-11, szary

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Idealny do zasilania produktów firmy Ubiquiti Networks

Producent: Ubiquiti

32,69 zł z VAT 26,58 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

20,69 zł z VAT 16,82 zł netto

szt

Zasilacz 12V 1A

16,00 zł z VAT 13,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

30,28 zł z VAT 24,62 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

22,48 zł z VAT 18,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator