WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

18,47 zł z VAT 15,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,63 zł z VAT 15,96 zł netto

szt

Ubiquiti (AF24) airFiber 24GHz Point-to-Point 1.4+ Gbps

Ubiquiti (AF24) airFiber 24GHz Point-to-Point 1.4+ Gbps

Podana cena za jedną sztukę urządzenia, do budowy mostu niezbędne są 2 sztuki.

Producent: Ubiquiti Networks

6 640,62 zł z VAT 5 398,88 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

97,17 zł z VAT 137,44 zł 79,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Wersja ze zwiększonym prądem ładowania.

Producent: Mean Well

217,71 zł z VAT 177,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

24,94 zł z VAT 20,28 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

28,60 zł z VAT 23,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator