WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m

24,24 zł z VAT 19,71 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 10m

49,35 zł z VAT 40,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator