WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

24,91 zł z VAT 20,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,81 zł z VAT 15,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator