WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

Producent: Opto

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 20m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Kabel wykorzystywany przy budowie struktur sieciowych do montażu na zewnątrz budynków.

Producent: Seven

386,22 zł z VAT 314,00 zł netto

szt

TotoLink N300RH High Power

TotoLink N300RH High Power

Wysokiej mocy router z obsługą PoE pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps, dwie odkręcane anteny 11 dBi DEMO

Producent: TotoLink

131,07 zł z VAT 106,56 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

28,66 zł z VAT 23,30 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

20,76 zł z VAT 16,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator