WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

Producent: Opto

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 20m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit + osłona antyzakłóceniowa

Producent: MikroTik

469,84 zł z VAT 381,98 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

641,75 zł z VAT 521,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

60,04 zł z VAT 48,81 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

18,40 zł z VAT 14,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator