WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

Producent: Opto

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 20m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy czołowy 40

31,30 zł z VAT 25,45 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

51,05 zł z VAT 41,50 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat otwierany

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat otwierany

Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 13mm i wysokości 5mm

Producent: Telcoline

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

24,17 zł z VAT 19,65 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,96 zł z VAT 24,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator