WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

Producent: Opto

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 50m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,37 zł z VAT 2,74 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 40

25,71 zł z VAT 20,90 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

33,64 zł z VAT 27,35 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

20,52 zł z VAT 16,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator