WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

Producent: Opto

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 50m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

76,31 zł z VAT 62,04 zł netto

szt

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

366,44 zł z VAT 297,92 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps

Producent: TotoLink

57,72 zł z VAT 46,93 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC Casette

27,22 zł z VAT 22,13 zł netto

szt

Uniwersalny wspornik słupowy C-Type

5,90 zł z VAT 4,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m

26,17 zł z VAT 21,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

21,60 zł z VAT 17,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator