WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

Producent: Opto

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 50m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

413,88 zł z VAT 336,49 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-400-ISO) PowerBeam M5 25dBi 5GHz 400 ISO

489,56 zł z VAT 398,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Asus RT-N12+

Asus RT-N12+

Router wifi/wzmacniacz sygnału/access point, N300 z dwiema antenami o zysku 5dBi, 4x porty Ethernet (1x WAN, 3x LAN).

Producent: Asus

86,62 zł z VAT 70,42 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

25,89 zł z VAT 21,05 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m

27,86 zł z VAT 22,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator