WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

Producent: Opto

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 120m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt opaski 20x20mm, 100szt

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy Delta 27.6V.

Producent: Delta Electronics

141,45 zł z VAT 115,00 zł netto

szt

Tenda AC10

Tenda AC10

Inteligentny, bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200.

Producent: Tenda

158,30 zł z VAT 128,70 zł netto

szt

Tenda A301

Tenda A301

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300 z portem fast Ethernet

Producent: Tenda

64,99 zł z VAT 52,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

14,93 zł z VAT 12,14 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator