WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

Producent: Opto

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 120m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

34,30 zł z VAT 27,89 zł netto

szt

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

413,88 zł z VAT 336,49 zł netto

szt

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

135,30 zł z VAT 110,00 zł netto

szt

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit + osłona antyzakłóceniowa

Producent: MikroTik

443,45 zł z VAT 360,53 zł netto

szt

Tenda U6 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 300 Mb/s

Tenda U6 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 300 Mb/s

Bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB, 2x2 MIMO, 300 Mb/s, antena OFC 6dBi

Producent: Tenda

37,99 zł z VAT 30,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

26,45 zł z VAT 21,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 15m

86,52 zł z VAT 70,34 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator