WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 160m G657A2

Producent: Opto

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 160m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

512,91 zł z VAT 417,00 zł netto

szt

Uchwyt kablowy wciskany płaski 8/5 mm 100 szt.

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

23,17 zł z VAT 18,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator