WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

Producent: Opto

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 140m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt opaski 20x20mm, 100szt

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

5,60 zł z VAT 4,55 zł netto

szt

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

392,37 zł z VAT 319,00 zł netto

szt

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

Moc 28 dBm, zysk anteny 27 dBi

Producent: MikroTik

324,35 zł z VAT 263,70 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

24,81 zł z VAT 20,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

22,69 zł z VAT 18,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator