WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

Producent: Opto

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 140m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy Delta 27.6V.

Producent: Delta Electronics

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

szt

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

253,95 zł z VAT 206,46 zł netto

szt

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

Moc 28 dBm, zysk anteny 27 dBi

Producent: MikroTik

295,50 zł z VAT 240,24 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,46 zł z VAT 15,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

10,82 zł z VAT 8,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator