WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

Producent: Opto

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 140m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 12-12L Long Life

Akumulator MWL 12-12L Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

146,00 zł z VAT 118,70 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WR844N

TP-Link TL-WR844N

Bezprzewodowy router N300 pracujący w 4 trybach: router, access point, wzmacniacz sygnału i WISP

Producent: TP-Link

69,99 zł z VAT 56,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

25,87 zł z VAT 21,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

41,93 zł z VAT 34,09 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator