WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

Producent: Opto

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 140m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

389,91 zł z VAT 317,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator