WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

Producent: Opto

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 140m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

szt

Uchwyt kablowy KO6, na przewód okrągły ø 6 mm

BESTSELLER

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

153,75 zł z VAT 125,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,29 zł z VAT 7,55 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator