WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

Producent: Opto

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 140m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

szt

Przetwornica SD-150C-12 48-12V 150W 12.5A

Przetwornica SD-150C-12 48-12V 150W 12.5A

Przetwornica z 36-72V na 12V

Producent: Mean Well

209,79 zł z VAT 170,56 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,55 zł z VAT 17,52 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator