WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

Producent: Opto

8,79 zł z VAT 7,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów. Stosowana jest jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH. Z przodu znajduje się wysuwany panel, pod którym można ukryć adaptery i końcówkę kabla światłowodowego.
 
Przełącznica ma uniwersalny uchwyt na adaptery - pasują do niej adaptery standardowe oraz adaptery bez uszu (no flange). 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1005D

TP-Link TL-SF1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

31,00 zł z VAT 25,20 zł netto

szt

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

12,56 zł z VAT 10,21 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

36,44 zł z VAT 29,63 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

168,51 zł z VAT 137,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F

13,22 zł z VAT 10,75 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

8,55 zł z VAT 6,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator