WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

Producent: brak danych

8,84 zł z VAT 7,19 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów. Stosowana jest jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH. Z przodu znajduje się wysuwany panel, pod którym można ukryć adaptery i końcówkę kabla światłowodowego.
 
Przełącznica ma uniwersalny uchwyt na adaptery - pasują do niej adaptery standardowe oraz adaptery bez uszu (no flange). 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy AD-55B

Zasilacz buforowy AD-55B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 55W i napięciu wyjściowym 27,6V/2A

Producent: Mean Well

97,79 zł z VAT 79,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,65 zł z VAT 8,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

14,15 zł z VAT 11,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator