WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

Producent: brak danych

8,75 zł z VAT 7,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów. Stosowana jest jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH. Z przodu znajduje się wysuwany panel, pod którym można ukryć adaptery i końcówkę kabla światłowodowego.
 
Przełącznica ma uniwersalny uchwyt na adaptery - pasują do niej adaptery standardowe oraz adaptery bez uszu (no flange). 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C

Producent: MW Power

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

512,80 zł z VAT 416,91 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2

4,99 zł z VAT 4,06 zł netto

szt

RouterBoard RB4011iGS+RM

NOWOŚĆ!

RouterBoard RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

719,99 zł z VAT 585,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F

13,19 zł z VAT 10,72 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

14,00 zł z VAT 11,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator