WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

Producent: Opto

8,82 zł z VAT 7,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów. Stosowana jest jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH. Z przodu znajduje się wysuwany panel, pod którym można ukryć adaptery i końcówkę kabla światłowodowego.
 
Przełącznica ma uniwersalny uchwyt na adaptery - pasują do niej adaptery standardowe oraz adaptery bez uszu (no flange). 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Jednomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

269,37 zł z VAT 219,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

712,77 zł z VAT 579,49 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 24V 4A do CCR1016 i CCR1036 (24V4APOW)

107,22 zł z VAT 87,17 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica naścienna dwukomorowa, szara + stelaż

Przełącznica naścienna dwukomorowa, szara + stelaż

Dwukomorowa przełącznica naścienna o wym. 370x260x180 mm, szara + stelaż, 3 x SC Simplex, 24 x SC Duplex

Producent: StalFlex

258,30 zł z VAT 210,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,26 zł z VAT 5,09 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator