WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Producent: Option

173,68 zł z VAT 141,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1330nm
Długość fali RX
1270nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord STP kat.6 0.25m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.25m (szary)

Patchcord ekranowany

2,63 zł z VAT 2,14 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (niebieski)

1,98 zł z VAT 1,61 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

18,19 zł z VAT 14,79 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

176,98 zł z VAT 143,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

297,05 zł z VAT 241,50 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

297,05 zł z VAT 241,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator