WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Producent: Option

174,78 zł z VAT 142,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1330nm
Długość fali RX
1270nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

83,80 zł z VAT 68,13 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

50,81 zł z VAT 41,31 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

59,00 zł z VAT 47,97 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

198,57 zł z VAT 161,44 zł netto

szt

Lanberg karta sieciowa USB 2.0 na kablu (NC-0100-01)

Lanberg karta sieciowa USB 2.0 na kablu (NC-0100-01)

Karta sieciowa Ethernet 100Mb/s do USB 2.0

Producent: Lanberg

36,90 zł z VAT 30,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

394,22 zł z VAT 320,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator