WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Producent: Option

242,70 zł z VAT 197,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1330nm
Długość fali RX
1270nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

Patchcord ekranowany

3,25 zł z VAT 2,64 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

782,49 zł z VAT 636,17 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,63 zł z VAT 37,91 zł netto

szt

RouterBoard LHG 60G (RBLHGG-60ad)

NOWOŚĆ!

RouterBoard LHG 60G (RBLHGG-60ad)

Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.

Producent: MikroTik

537,01 zł z VAT 436,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

92,05 zł z VAT 74,84 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

78,11 zł z VAT 63,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator