WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Producent: Option

167,82 zł z VAT 136,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1330nm
Długość fali RX
1270nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

484,50 zł z VAT 393,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

Zintegrowana antena w standardzie 802.11ac z gigabitowym portem ethernet, dual chain Long Range, zysk 27dBi, 5GHz klient/punkt-punkt

Producent: MikroTik

422,57 zł z VAT 343,55 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

Patchcord ekranowany

4,01 zł z VAT 3,26 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC

282,90 zł z VAT 230,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti SFP+ (UF-RJ45-10G)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti SFP+ (UF-RJ45-10G)

Moduł SFP+ na RJ45 dla odległości do 30m (dla połączeń 10 Gb/s) i do 100m (dla połączeń 1 Gb/s)

Producent: Ubiquiti Networks

341,64 zł z VAT 277,76 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

261,55 zł z VAT 212,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator