WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester RJ-45, RJ-11

21,12 zł z VAT 17,17 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

258,24 zł z VAT 209,95 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1218MPE

TP-Link TL-SG1218MPE

Przełącznik Easy Smart z serii JetStream switch, 16 gigabitowych portów PoE+, standard 802.3at/af, 2 sloty SFP, możliwość montażu w szafie Rack

Producent: TP-Link

872,00 zł z VAT 708,94 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT6 UTP 8p8c KRJ45/6SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT6 UTP 8p8c KRJ45/6SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.6 zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,90 zł z VAT 16,18 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,52 zł z VAT 18,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator