WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy AD-155C

Zasilacz buforowy AD-155C

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 156,55W i napięciu wyjściowym 54V/2,7A

Producent: Mean Well

185,73 zł z VAT 151,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

55,62 zł z VAT 45,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,34 zł z VAT 9,22 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator