WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

524,44 zł z VAT 426,37 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 1l

31,98 zł z VAT 26,00 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

101,09 zł z VAT 82,19 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0.5m

10,11 zł z VAT 8,22 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

48,83 zł z VAT 39,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 7m

39,21 zł z VAT 31,88 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

32,84 zł z VAT 26,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator