WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

19,09 zł z VAT 15,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

1 776,49 zł z VAT 1 444,30 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1.5m (szary)

3,65 zł z VAT 2,97 zł netto

szt

Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

225,11 zł z VAT 183,02 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1218MP

TP-Link TL-SG1218MP

Przełącznik niezarządzalny z serii JetStream switch, 18x portów Gigabit Ethernet, w tym 16 portów PoE+, standard 802.3at/af, 2 sloty combo SFP, możliwość montażu w szafie Rack

Producent: TP-Link

959,40 zł z VAT 780,00 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 2m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 2m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

6,48 zł z VAT 5,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

11,25 zł z VAT 9,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

16,75 zł z VAT 13,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator