WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

Producent: Opto

18,99 zł z VAT 15,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

111,76 zł z VAT 90,86 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

12,31 zł z VAT 10,01 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

8,55 zł z VAT 6,95 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1.5m (czerwony)

3,74 zł z VAT 3,04 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m G657A2

30,38 zł z VAT 24,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0,5m

18,88 zł z VAT 15,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator