WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

52,35 zł z VAT 42,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.
  • Obudowa może być zainstalowana do ściany lub słupu, odpowiednia do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

szt

Netis WF2419i

Netis WF2419i

Wersja bez odkręcanych anten

Producent: Netis

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Hak słupowy M12 200mm

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

11,89 zł z VAT 9,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 24 wyjścia

75,49 zł z VAT 61,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-M (023)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-M (023)

DOME FOSC-M jest mufą przelotową/poziomą (horyzontalną) wyposażoną w 3 porty wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

124,80 zł z VAT 101,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator