WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

54,00 zł z VAT 43,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.
  • Obudowa może być zainstalowana do ściany lub słupu, odpowiednia do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

106,08 zł z VAT 86,24 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły czarny

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły czarny

Kabel abonencki S-NOTKSp 1J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,68 zł z VAT 0,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wspornik słupowy hakowy

7,50 zł z VAT 6,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

254,76 zł z VAT 207,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator