WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

57,86 zł z VAT 47,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.
  • Obudowa może być zainstalowana do ściany lub słupu, odpowiednia do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 2A dogniazdowy

23,49 zł z VAT 19,10 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

23,30 zł z VAT 18,94 zł netto

szt

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

13,14 zł z VAT 10,68 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 6-9mm

Producent: Telcom

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa pozioma T-TH004, 1 wejście, 1 wyjście

Mufa światłowodowa pozioma T-TH004, 1 wejście, 1 wyjście

1 wejście, 1 wyjście - dławikowe

Producent: Telcoline

69,00 zł z VAT 56,10 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 24 wyjścia

Najniższa cena z 30 dni: 61,48 zł

47,97 zł z VAT 61,48 zł 39,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator