WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

57,86 zł z VAT 47,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.
  • Obudowa może być zainstalowana do ściany lub słupu, odpowiednia do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

22,73 zł z VAT 18,48 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

113,65 zł z VAT 92,40 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,54 zł z VAT 37,84 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

130,18 zł z VAT 105,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G, 2 wejścia, 16 wyjść

75,03 zł z VAT 61,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G, 2 wejścia, 12 wyjść

Wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 12 wyjść

61,83 zł z VAT 50,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator