WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mini mufa do montażu adaptera typu SC Simplex/LC Duplex

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mini mufa przeznaczona jest do montażu jednego adaptera typu SC Simplex/LC Duplex. Wykonana jest z tworzywa sztucznego (ABS) odpornego na promieniowanie UV, charakteryzującego się wysoką udarnością, niską ścieralnością i wodochłonnością.

W środku znajduje się wyjmowana gumowa uszczelka zapewniająca szczelność.  Mufa zamykana jest na dwa zatrzaski - brak konieczności użycia narzędzia. Mufę można zamontować na ścianie dzięki dwóm otworom po obu końcach mufy.

Wymiary: 160 x 45 x 14 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C!

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,91 zł z VAT 8,06 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

654,36 zł z VAT 532,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (żółty)

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

246,95 zł z VAT 200,77 zł netto

szt

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 2 wyjścia na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

88,58 zł z VAT 72,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator