WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mini mufa do montażu adaptera typu SC Simplex/LC Duplex

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mini mufa przeznaczona jest do montażu jednego adaptera typu SC Simplex/LC Duplex. Wykonana jest z tworzywa sztucznego (ABS) odpornego na promieniowanie UV, charakteryzującego się wysoką udarnością, niską ścieralnością i wodochłonnością.

W środku znajduje się wyjmowana gumowa uszczelka zapewniająca szczelność.  Mufa zamykana jest na dwa zatrzaski - brak konieczności użycia narzędzia. Mufę można zamontować na ścianie dzięki dwóm otworom po obu końcach mufy.

Wymiary: 160 x 45 x 14 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

169,38 zł z VAT 137,71 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zółty)

1,98 zł z VAT 1,61 zł netto

szt

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

274,29 zł z VAT 223,00 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (kat.6a), beznarzędziowy

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (kat.6a), beznarzędziowy

Samozaciskowe złącze przeznaczone do szybkiego zarabiania na skrętce typu drut i linka.

13,65 zł z VAT 11,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator