WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mini mufa do montażu adaptera typu SC Simplex/LC Duplex

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mini mufa przeznaczona jest do montażu jednego adaptera typu SC Simplex/LC Duplex. Wykonana jest z tworzywa sztucznego (ABS) odpornego na promieniowanie UV, charakteryzującego się wysoką udarnością, niską ścieralnością i wodochłonnością.

W środku znajduje się wyjmowana gumowa uszczelka zapewniająca szczelność.  Mufa zamykana jest na dwa zatrzaski - brak konieczności użycia narzędzia. Mufę można zamontować na ścianie dzięki dwóm otworom po obu końcach mufy.

Wymiary: 160 x 45 x 14 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Rozgałęźnik zasilania 3 gniazdowy

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (fioletowy)

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

20,43 zł z VAT 16,61 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

657,90 zł z VAT 534,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

252,80 zł z VAT 205,53 zł netto

szt

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator