WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mini mufa do montażu adaptera typu SC Simplex/LC Duplex

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Mini mufa przeznaczona jest do montażu jednego adaptera typu SC Simplex/LC Duplex. Wykonana jest z tworzywa sztucznego (ABS) odpornego na promieniowanie UV, charakteryzującego się wysoką udarnością, niską ścieralnością i wodochłonnością.

W środku znajduje się wyjmowana gumowa uszczelka zapewniająca szczelność.  Mufa zamykana jest na dwa zatrzaski - brak konieczności użycia narzędzia. Mufę można zamontować na ścianie dzięki dwóm otworom po obu końcach mufy.

Wymiary: 160 x 45 x 14 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Taśma izolacyjna 25m

6,75 zł z VAT 5,49 zł netto

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,79 zł z VAT 0,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

211,68 zł z VAT 172,10 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

67,29 zł z VAT 54,71 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

0,82 zł z VAT 0,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Opaska zaciskowa ślimakowa 25-40 mm

3,69 zł z VAT 3,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator