WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

Producent: Opto

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1A dla płyt RouterBoard

Zasilacz 24V 1A dla płyt RouterBoard

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

23,14 zł z VAT 18,81 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

4,22 zł z VAT 3,43 zł netto

szt

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

52,35 zł z VAT 42,56 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

23,79 zł z VAT 19,34 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657A2

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator