WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

Producent: Opto

10,53 zł z VAT 8,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

19,78 zł z VAT 16,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

13,67 zł z VAT 11,11 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

17,34 zł z VAT 14,10 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

22,16 zł z VAT 18,02 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

36,00 zł z VAT 29,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator