WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

Producent: Opto

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

22,51 zł z VAT 18,30 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,43 zł z VAT 7,67 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

11,89 zł z VAT 9,67 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 2m

24,24 zł z VAT 19,71 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator