WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

32,62 zł z VAT 26,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

59,29 zł z VAT 48,20 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (czerwony)

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

32,77 zł z VAT 26,64 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

32,41 zł z VAT 26,35 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

163,27 zł z VAT 132,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

28,93 zł z VAT 23,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator