WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

25,63 zł z VAT 20,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

29,96 zł z VAT 24,36 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

29,62 zł z VAT 24,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

29,80 zł z VAT 24,23 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

7,22 zł z VAT 5,87 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

14,99 zł z VAT 12,19 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

20,43 zł z VAT 16,61 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator