WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

21,72 zł z VAT 17,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

City Media Tornado Pro Max 24

City Media Tornado Pro Max 24

Antena sektorowa 24 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

402,27 zł z VAT 327,05 zł netto

szt

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

59,29 zł z VAT 48,20 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (czerwony)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,26 zł z VAT 20,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

26,60 zł z VAT 21,63 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 3m

25,33 zł z VAT 20,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator