WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

25,09 zł z VAT 20,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

20,20 zł z VAT 16,42 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

24,74 zł z VAT 20,11 zł netto

szt

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

120,69 zł z VAT 98,12 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 269,35 zł z VAT 1 845,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m

100Gbps QSFP28 na 4x 25Gbps SFP28 direct attach cable, 3m

Producent: MikroTik

331,89 zł z VAT 269,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 50m

129,57 zł z VAT 105,34 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

25,77 zł z VAT 20,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator