WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

23,06 zł z VAT 18,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 1m (czerwony)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

4x sloty QSFP28 100 Gb/s, port Fast Ethernet PoE-in, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 040,44 zł z VAT 2 471,90 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

Materiał: stal i plastik ABS

22,88 zł z VAT 18,60 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,34 zł z VAT 0,28 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (zielony)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0.5m

18,51 zł z VAT 15,05 zł netto

szt

Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 5m

312,42 zł z VAT 254,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator