WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

22,29 zł z VAT 18,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U

Producent: brak danych

176,69 zł z VAT 143,65 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

19,88 zł z VAT 16,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

28,73 zł z VAT 23,36 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 082,54 zł z VAT 880,11 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

179,26 zł z VAT 145,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,02 zł z VAT 15,46 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,46 zł z VAT 20,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator