WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

23,65 zł z VAT 19,23 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 1m (czerwony)

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

20,54 zł z VAT 16,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

26,68 zł z VAT 21,69 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 3m (czerwony)

5,40 zł z VAT 4,39 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,71 zł z VAT 18,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

77,85 zł z VAT 63,29 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m

26,76 zł z VAT 21,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator