WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

21,78 zł z VAT 17,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U

Producent: brak danych

177,85 zł z VAT 144,59 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

19,41 zł z VAT 15,78 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 056,96 zł z VAT 859,32 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

17,81 zł z VAT 14,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 10m

13,16 zł z VAT 10,70 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

32,88 zł z VAT 26,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator