WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt kablowy 40x40

Producent: brak danych

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt kablowy przeznaczony do organizowania wiązek kablowych na pionowych i poziomych belkach rackowych. Wymiary: 40x40 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

22,36 zł z VAT 18,18 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

112,30 zł z VAT 91,30 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (zielony)

1,55 zł z VAT 1,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Organizer kabli poziomy 1U, metalowy

19,41 zł z VAT 15,78 zł netto

szt

Panel dystrybucji napięć 3U, szary

Panel dystrybucji napięć 3U, szary

Możliwość zamontowania do 22 modułów typu S o szerokości 17,5 cm

Producent: StalFlex

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator