WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.6 1m (niebieski)

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 6.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

9,82 zł z VAT 7,98 zł netto

szt

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 2m (pomarańczowy)

5,22 zł z VAT 4,24 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 1m (zielony)

Patchcord STP kat.6 1m (zielony)

Patchcord ekranowany

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/m (25 cm) Flex

29,31 zł z VAT 23,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 10m (brązowy)

8,06 zł z VAT 6,55 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 7m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 7m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

22,83 zł z VAT 18,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator