WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0102G, 1 wejście, 2 wyjścia

22,28 zł z VAT 18,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa naścienna FDB-0102G wyposażona jest w jedno wejście na kabel magistralny i dwa otwory wyjściowe. Wejścia są zabezpieczone gumowymi zatyczkami, przez które można przeprowadzić kable. Wewnątrz znajduje się odchylana tacka, na której wydzielono miejsce na spawy. W mufie zarezerwowano sporo miejsca na zapas kabla.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na ścianie. Jest szczelna, dlatego może być używana na zewnątrz budynków. W zestawie znajdują się kołki do montażu na ścianie, (nie ma uchwytów do instalacji na słupie).
 
Uwaga: Oferowany produkt posiada ramkę na dwa adaptery typu simplex. Ramki nie da się zdemontować.

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 28 × 125 × 174 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Puszka odgałęźna 8 portowa

15,87 zł z VAT 12,90 zł netto

szt

Mufa światłowodowa DOME FOSC-L

Mufa światłowodowa DOME FOSC-L

DOME FOSC-L jest mufą pionowa wyposażoną w 7 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

322,01 zł z VAT 261,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator