WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zaślepka otworu SC simplex przeznaczona jest do montażu w wolnych otworach płyt czołowych przełącznic światłowodowych typu rack i naściennych. Jej zadaniem jest ochrona wnętrza przełącznicy przed kurzem i ciałami obcymi. 
 
Zaślepka wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,02 zł z VAT 0,83 zł netto

szt

RouterBoard PowerBox (RB750P-PBr2)

RouterBoard PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

251,28 zł z VAT 204,29 zł netto

szt

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 19dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

727,64 zł z VAT 591,58 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m

5,25 zł z VAT 4,27 zł netto

szt

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Pasta silikonowa Super Glidex to środek ułatwiający poślizg przy montażu muf i rur plastykowych oraz uszczelek gumowych.

59,66 zł z VAT 48,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 9mm, 250m, żółty

1 522,74 zł z VAT 1 238,00 zł netto

szt

Karabińczyk I-K08 8x80 mm

1,50 zł z VAT 1,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator