WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Zaślepka otworu SC simplex przeznaczona jest do montażu w wolnych otworach płyt czołowych przełącznic światłowodowych typu rack i naściennych. Jej zadaniem jest ochrona wnętrza przełącznicy przed kurzem i ciałami obcymi. 
 
Zaślepka wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR-5) UniFi UAP-AC LR 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-LR-5) UniFi UAP-AC LR 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

2 752,99 zł z VAT 2 238,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

50,55 zł z VAT 41,10 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,37 zł z VAT 2,74 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

55,95 zł z VAT 45,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DEM-CB100 Kabel stakujący 1m

D-Link DEM-CB100 Kabel stakujący 1m

Dla przełączników D-Link z serii xStack DGS-3120.

Producent: D-Link

1 025,23 zł z VAT 833,52 zł netto

szt

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze czarnym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

127,80 zł z VAT 103,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator