WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

Producent: Opto

PROMOCJA 8,00 zł z VAT 12,18 zł 6,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F posiada jeden otwór, w którym można zamontować adapter SC typu simplex lub LC typu duplex. Przełącznica jest przystosowana do montażu naściennego, wewnątrz posiada miejsce na ukrycie zapasu kabla i ułożenie spawów. Otwór w tylnej ściance ma dużą szerokość - bez problemu można przez niego przeprowadzić kabel z końcówką. 
 
Przedni, przezroczysty panel jest odchylany. Puszkę montuje się na ścianie przy pomocy dwóch kołków, które dołączone są w zestawie. 
 
Przełącznica ma uniwersalny uchwyt na adaptery - pasują do niej adaptery standardowe oraz adaptery bez uszu (no flange). 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE black

6,70 zł z VAT 5,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,94 zł z VAT 15,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

20,61 zł z VAT 16,76 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, czarna

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, czarna

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, czarna + stelaż 18x SC Duplex

Producent: StalFlex

109,47 zł z VAT 89,00 zł netto

szt

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Duplex

Producent: StalFlex

109,47 zł z VAT 89,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator