WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

Producent: Option

212,85 zł z VAT 173,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TechnicLan WUSB-150HN 500mW 5dBi

BESTSELLER

TechnicLan WUSB-150HN 500mW 5dBi

Karta radiowa USB High Power w standardzie 802.11b/g/n o wysokiej mocy 500mW ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 5 dBi, 1T1R MIMO, karta działa z tunerami NBOX

Producent: TechnicLan

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 5m (szary)

8,06 zł z VAT 6,55 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,57 zł z VAT 7,78 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

554,55 zł z VAT 450,85 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

51,94 zł z VAT 42,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt montażowy na szynę din DINrail PRO dla LtAP (DRP-LTM)

Uchwyt montażowy na szynę din DINrail PRO dla LtAP (DRP-LTM)

Uchwyt montażowy dla szyn din przeznaczony dla urządzeń z serii LtAP mini.

Producent: MikroTik

29,29 zł z VAT 23,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator