WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

Producent: Option

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

22,24 zł z VAT 18,08 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

224,35 zł z VAT 182,40 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps

Producent: TotoLink

55,51 zł z VAT 45,13 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi.

Producent: Ubiquiti Networks

208,41 zł z VAT 169,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Koszulka T-Shirt Mikrotik L (MTTS-L)

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt Mikrotik XXL (MTTS-XXL)

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator