WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kabel transmisyjny Null Modem 9F/9F RS232, 1.8m

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel transmisyjny Null Modem 9F/9F RS232, 1.8m. Służy np. do konfiguracji urządze MikroTika wyposażonych w zlącze RS232.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB951Ui-2HnD

RouterBoard RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1000 W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi.

Producent: MikroTik

221,63 zł z VAT 180,19 zł netto

szt

Kingston V300 SSD 120GB SATA3, 2.5\'\' MLC 7mm

Kingston V300 SSD 120GB SATA3, 2.5'' MLC 7mm

odczyt/zapis: 450/450MB/s

Producent: Kingston

249,69 zł z VAT 203,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

83,48 zł z VAT 67,87 zł netto

szt

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

221,63 zł z VAT 180,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 40KM, DDM (S-C59DLC40D)

201,74 zł z VAT 164,02 zł netto

szt

Zasilacz 24V 4A do CCR1016 i CCR1036 (24V4APOW)

110,48 zł z VAT 89,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator