WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kabel transmisyjny Null Modem 9F/9F RS232, 1.8m

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel transmisyjny Null Modem 9F/9F RS232, 1.8m. Służy np. do konfiguracji urządze MikroTika wyposażonych w zlącze RS232.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-MR3420

TP-Link TL-MR3420

Bezprzewodowy router 3G/4G, standard N300. DEMO Lista modemów

Producent: TP-Link

114,00 zł z VAT 92,68 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,42 zł z VAT 0,34 zł netto

szt

Tenda N301

Tenda N301

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T2R, chipset Broadcom

Producent: Tenda

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Gumowa osłona wtyku RJ-45, niebieska

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

208,90 zł z VAT 169,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator