WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kabel transmisyjny Null Modem 9F/9F RS232, 1.8m

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel transmisyjny Null Modem 9F/9F RS232, 1.8m. Służy np. do konfiguracji urządze MikroTika wyposażonych w zlącze RS232.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

D-Link DGS-1005D

D-Link DGS-1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: D-Link

75,07 zł z VAT 61,03 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Gniazdo DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

208,23 zł z VAT 169,29 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

DOM - dysk flash 1024MB z interfejsem IDE 40pin

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1570nm, 40KM, DDM (S-C57DLC40D)

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator