WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P)

Producent: MikroTik

1 036,88 zł z VAT 842,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik netPower 16P, czyli Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT to zarządzalny 16-portowy switch zewnętrzny z 16x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP+.

Switch na wszystkich portach Ethernet posiada wyjścia zasilania PoE: pasywnego lub 802.3af/at. Urządzenie zostało wyposażone w 2 gniazda DC, jedno do zasilacza 18 - 30 V, a drugie do 48 - 57 V. Zależnie od wykorzystanego zasilacza możemy dostarczać różne napięcie do zasilanych urządzeń. Urządzenie można zamontować na słupie, poddaszu czy w piwnicy. Obudowa zewnętrzna pozwala zainstalować przełącznik w różnych środowiskach - od wilgotnych strychów po szyby wind jak i na słupach. 

Switch doskonale sprawdzi się w systemach monitoringu i sieciach złożonych z punktów dostępowych. Dzięki uniwersalności napięcia wyjściowego może być wykorzystywany w różnych scenariuszach. Porty światłowodowe zapewniają duża przepustowość połączenia, dzięki czemu nie trzeba się martwić o możliwości hotspota.
 
Maksymalna przepustowość non-blocking wynosi 36 Gb/s, zdolność przełączania 72 Gb/s, a prędkość przekazywania pakietów 53,6 Mp/s. Switch wyposażony jest w opcję dual boot, pozwalającą wybrać system RouterOS z licencją Level 5 lub SwitchOS. SwitchOS sprawdzi się, jeżeli potrzebne jest zarządzanie w warstwie Layer2, RouterOS - do bardziej zaawansowanych funkcji. NetPower 16P wyposażono w procesor 98DX226S o taktowaniu 800 MHz i 256 MB pamięci RAM.

Uwaga: brak zasilacza w zestawie.
 
Najważniejsze cechy:
  • 16x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
  • 2x sloty SFP+ 10 Gb/s
  • 16 wyjść PoE: pasywne lub 802.3af/at
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
  • dual boot - system SwitchOS lub RouterOS Level 5
CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P) 
Procesor
98DX226S
Ilość rdzeni
1
Taktowanie
800 MHz
Monitorowanie temperatury procesora
Tak
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Switch chip
98DX22S
Gigabitowe porty Ethernet
16
Sloty SFP+
2
System operacyjny
Dual boot: SwitchOS, RouterOS Level 5
Wymiary
303 x 212 x 78 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Stopień ochrony
IP55
Zasilanie
Wyjście PoE
802.3af/at
Porty z wyjściem PoE
Ether1 - Ether16
Maks. prąd wyjściowy przy napięciu wejściowym < 30 V (na port)
1,1 A
Maks. prąd wyjściowy przy napięciu wejściowym > 30 V (na port)
0,6 A
Maks. łączny prąd wyjściowy
Zależny od zastosowanego zasilacza
Ilość złączy DC
2
Zakres napięcia
18 - 57 V DC
Maks. pobór mocy
316 W
Maks. pobór mocy bez zasilania PoE
16 W

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

8-portowy switch zewnętrzny z 7 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP+, SwitchOS, przeznaczony do sieci GPEN

Producent: MikroTik

478,56 zł z VAT 389,07 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT (netPower 15FR)

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT (netPower 15FR)

16-portowy switch zewnętrzny z 15 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP, dual boot (RouterOS lub SwitchOS), przeznaczony do sieci GPEN

Producent: MikroTik

547,97 zł z VAT 445,50 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 53V 250W do netPower (MTP250-53V47-OD)

NOWOŚĆ!

MikroTik zasilacz 53V 250W do netPower (MTP250-53V47-OD)

Zasilacz zewnętrzny 53V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower

Producent: MikroTik

372,21 zł z VAT 302,61 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 26V 250W do netPower (MTP250-26V94-OD)

NOWOŚĆ!

MikroTik zasilacz 26V 250W do netPower (MTP250-26V94-OD)

Zasilacz zewnętrzny 26V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower

Producent: MikroTik

372,21 zł z VAT 302,61 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V 1.46A (48POW)

69,61 zł z VAT 56,59 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 24V 2.5A (24HPOW)

63,81 zł z VAT 51,88 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,49 zł z VAT 0,40 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

85,08 zł z VAT 69,17 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

153,75 zł z VAT 125,00 zł netto

szt

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

Zintegrowana antena w standardzie 802.11ac z gigabitowym portem ethernet, dual chain Long Range, zysk 27dBi, 5GHz klient/punkt-punkt

Producent: MikroTik

374,88 zł z VAT 304,78 zł netto

szt

Kubek MikroTik (MTCP)

Kubek MikroTik (MTCP)

Idealny do kawy :)

Producent: MikroTik

23,49 zł z VAT 19,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

281,82 zł z VAT 229,12 zł netto

szt

MikroTik wAP R (RBwAPR-2nD)

292,46 zł z VAT 237,77 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator