WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P)

Producent: MikroTik

1 040,84 zł z VAT 846,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik netPower 16P, czyli Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT to zarządzalny 16-portowy switch zewnętrzny z 16x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP+.

Switch na wszystkich portach Ethernet posiada wyjścia zasilania PoE: pasywnego lub 802.3af/at. Urządzenie zostało wyposażone w 2 gniazda DC, jedno do zasilacza 18 - 30 V, a drugie do 48 - 57 V. Zależnie od wykorzystanego zasilacza możemy dostarczać różne napięcie do zasilanych urządzeń. Urządzenie można zamontować na słupie, poddaszu czy w piwnicy. Obudowa zewnętrzna pozwala zainstalować przełącznik w różnych środowiskach - od wilgotnych strychów po szyby wind jak i na słupach. 

Switch doskonale sprawdzi się w systemach monitoringu i sieciach złożonych z punktów dostępowych. Dzięki uniwersalności napięcia wyjściowego może być wykorzystywany w różnych scenariuszach. Porty światłowodowe zapewniają duża przepustowość połączenia, dzięki czemu nie trzeba się martwić o możliwości hotspota.
 
Maksymalna przepustowość non-blocking wynosi 36 Gb/s, zdolność przełączania 72 Gb/s, a prędkość przekazywania pakietów 53,6 Mp/s. Switch wyposażony jest w opcję dual boot, pozwalającą wybrać system RouterOS z licencją Level 5 lub SwitchOS. SwitchOS sprawdzi się, jeżeli potrzebne jest zarządzanie w warstwie Layer2, RouterOS - do bardziej zaawansowanych funkcji. NetPower 16P wyposażono w procesor 98DX226S o taktowaniu 800 MHz i 256 MB pamięci RAM.

Uwaga: brak zasilacza w zestawie.
 
Najważniejsze cechy:
  • 16x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
  • 2x sloty SFP+ 10 Gb/s
  • 16 wyjść PoE: pasywne lub 802.3af/at
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
  • dual boot - system SwitchOS lub RouterOS Level 5
CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P) 
Procesor
98DX226S
Ilość rdzeni
1
Taktowanie
800 MHz
Monitorowanie temperatury procesora
Tak
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Switch chip
98DX22S
Gigabitowe porty Ethernet
16
Sloty SFP+
2
System operacyjny
Dual boot: SwitchOS, RouterOS Level 5
Wymiary
303 x 212 x 78 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Stopień ochrony
IP55
Zasilanie
Wyjście PoE
802.3af/at
Porty z wyjściem PoE
Ether1 - Ether16
Maks. prąd wyjściowy przy napięciu wejściowym < 30 V (na port)
1,1 A
Maks. prąd wyjściowy przy napięciu wejściowym > 30 V (na port)
0,6 A
Maks. łączny prąd wyjściowy
Zależny od zastosowanego zasilacza
Ilość złączy DC
2
Zakres napięcia
18 - 57 V DC
Maks. pobór mocy
316 W
Maks. pobór mocy bez zasilania PoE
16 W

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik zasilacz 48V 1.46A (48POW)

69,88 zł z VAT 56,81 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

175,90 zł z VAT 143,01 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

741,94 zł z VAT 603,20 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 489,20 zł z VAT 1 210,73 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

256,21 zł z VAT 208,30 zł netto

szt

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

Netprotector z gigabitowym portem Ethernet.

Producent: MikroTik

48,92 zł z VAT 39,77 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DGS-1510-52XMP

D-Link DGS-1510-52XMP

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 48x gigabitowych portów PoE Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

5 744,48 zł z VAT 4 670,31 zł netto

szt

TP-Link TL-SG5428

TP-Link TL-SG5428

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty Gb, 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

981,77 zł z VAT 798,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator