WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT (netPower 15FR)

Producent: MikroTik

PROMOCJA 515,37 zł z VAT 575,86 zł 419,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik netPower 15FR, czyli Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT to zarządzalny 16-portowy switch zewnętrzny z 15x portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP.  Zaprojektowany został z myślą o wykorzystaniu w sieciach GPEN.

Dzięki switchowi netPower 15FR można zapomnieć o drogich stacjach bazowych GPON i splitterach optycznych. GPEN to alternatywa dla pasywnych sieci typu GPON / EPON. Przełącznik jest częścią koncepcji MikroTika znanej pod nazwą GPEN - mającej na celu zwiększenie szybkości i wszechstronności sieci światłowodowych przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet Ethernetu. Jest to łatwy do wdrożenia, tani sposób dla każdego dostawcy Internetu na dostarczenie Internetu do poszczególnych mieszkań.

Switch wyposażony jest w 16x portów Fast Ethernet, na 15 z nich znajduje się wejście zasilania PoE. Urządzenie można zamontować na słupie, poddaszu czy w piwnicy i nie martwić się zasilaniem - montując u abonenta router z wyjściem PoE, netPower będzie działał zawsze wtedy, gdy podłączy się przynajmniej jednej klient. Nie ma potrzeby prowadzić dodatkowego kabla z zasilaniem.

Obudowa zewnętrzna pozwala zainstalować przełącznik w różnych środowiskach - od wilgotnych strychów po szyby wind jak i na słupach. Na jednym z portów Ethernet (Ether15) znajduje się wyjście PoE, dzięki któremu można zasilić inne urządzenie, np. w przypadku połączenia bezprzewodowego przy pomocy Wireless Wire Dish. NetPower posiada także 2x sloty SFP, umożliwiające podłączenie kabla światłowodowego i uzyskanie dużej wydajności. Maksymalna przepustowość non-blocking wynosi 3,6 Gb/s, zdolność przełączania 7,2 Gb/s, a prędkość przekazywania pakietów 5,4 Mp/s. Switch wyposażony jest w opcję dual boot, pozwalającą wybrać system RouterOS lub SwitchOS.

Uwaga: brak zasilacza w zestawie.
 
Najważniejsze cechy:
  • 16x portów Fast Ethernet
  • 2x sloty SFP
  • 15x wejść PoE (reverse PoE)
  • 1x wyjście PoE;
  • możliwość wykorzystania w sieci GPEN
  • dual boot - RouterOS level 5 lub SwitchOS
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT
 
Procesor
98DX224S
Taktowanie
800 MHz
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty fast Ethernet (10/100 Mb/s)
16
Sloty SFP
2
Wejście PoE
Porty 1-14 i port 16
Wyjście PoE
Port 15
Maks. pobór mocy
29 W
Wejście DC
1
Zakres napięcia wejściowego
Gniazdo DC: 18 - 57 V DC
PoE: 36 - 57 V DC
System operacyjny
SwitchOS lub RouterOS Level 5
Wymiary
304 x 212 x 71 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

8-portowy switch zewnętrzny z 7 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP+, SwitchOS, przeznaczony do sieci GPEN

Producent: MikroTik

502,91 zł z VAT 408,87 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P)

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P)

16-portowy switch zewnętrzny z 16 portami Gigabit Ethernet PoE i 2x slotami SFP+, dual boot (RouterOS lub SwitchOS)

Producent: MikroTik

1 089,64 zł z VAT 885,89 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 53V 250W do netPower (MTP250-53V47-OD)

NOWOŚĆ!

MikroTik zasilacz 53V 250W do netPower (MTP250-53V47-OD)

Zasilacz zewnętrzny 53V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower

Producent: MikroTik

391,15 zł z VAT 318,01 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 26V 250W do netPower (MTP250-26V94-OD)

NOWOŚĆ!

MikroTik zasilacz 26V 250W do netPower (MTP250-26V94-OD)

Zasilacz zewnętrzny 26V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower

Producent: MikroTik

391,15 zł z VAT 318,01 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)

MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)

Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN

Producent: MikroTik

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V 1.46A (48POW)

70,10 zł z VAT 56,99 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V 0.95A (MT48-480095-11DG)

MikroTik zasilacz 48V 0.95A (MT48-480095-11DG)

Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN

Producent: MikroTik

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik zasilacz 24V 2.5A (24HPOW)

67,06 zł z VAT 54,52 zł netto

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet oraz slot SFP

Producent: MikroTik

111,76 zł z VAT 90,86 zł netto

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet.

Producent: MikroTik

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.

Producent: MikroTik

67,06 zł z VAT 54,52 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,77 zł z VAT 37,21 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

280,44 zł z VAT 228,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

698,49 zł z VAT 567,88 zł netto

szt

Tenda S105

Tenda S105

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

23,49 zł z VAT 19,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mercusys AC12

Mercusys AC12

Dwupasmowy, bezprzewodowy router AC1200

Producent: Mercusys

93,48 zł z VAT 76,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik RB1100AHx4 (RB1100x4)

MikroTik RB1100AHx4 (RB1100x4)

1GB RAM, 1400 MHz Quad Core, 13x Gigabit LAN

Producent: MikroTik

1 089,64 zł z VAT 885,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 318,98 zł z VAT 1 885,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator