WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT (netPower 15FR)

Producent: MikroTik

543,09 zł z VAT 441,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik netPower 15FR, czyli Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT to zarządzalny 16-portowy switch zewnętrzny z 15x portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP.  Zaprojektowany został z myślą o wykorzystaniu w sieciach GPEN.

Dzięki switchowi netPower 15FR można zapomnieć o drogich stacjach bazowych GPON i splitterach optycznych. GPEN to alternatywa dla pasywnych sieci typu GPON / EPON. Przełącznik jest częścią koncepcji MikroTika znanej pod nazwą GPEN - mającej na celu zwiększenie szybkości i wszechstronności sieci światłowodowych przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet Ethernetu. Jest to łatwy do wdrożenia, tani sposób dla każdego dostawcy Internetu na dostarczenie Internetu do poszczególnych mieszkań.

Switch wyposażony jest w 16x portów Fast Ethernet, na 15 z nich znajduje się wejście zasilania PoE. Urządzenie można zamontować na słupie, poddaszu czy w piwnicy i nie martwić się zasilaniem - montując u abonenta router z wyjściem PoE, netPower będzie działał zawsze wtedy, gdy podłączy się przynajmniej jednej klient. Nie ma potrzeby prowadzić dodatkowego kabla z zasilaniem.

Obudowa zewnętrzna pozwala zainstalować przełącznik w różnych środowiskach - od wilgotnych strychów po szyby wind jak i na słupach. Na jednym z portów Ethernet (Ether15) znajduje się wyjście PoE, dzięki któremu można zasilić inne urządzenie, np. w przypadku połączenia bezprzewodowego przy pomocy Wireless Wire Dish. NetPower posiada także 2x sloty SFP, umożliwiające podłączenie kabla światłowodowego i uzyskanie dużej wydajności. Maksymalna przepustowość non-blocking wynosi 3,6 Gb/s, zdolność przełączania 7,2 Gb/s, a prędkość przekazywania pakietów 5,4 Mp/s. Switch wyposażony jest w opcję dual boot, pozwalającą wybrać system RouterOS lub SwitchOS.

Uwaga: brak zasilacza w zestawie.
 
Najważniejsze cechy:
  • 16x portów Fast Ethernet
  • 2x sloty SFP
  • 15x wejść PoE (reverse PoE)
  • 1x wyjście PoE;
  • możliwość wykorzystania w sieci GPEN
  • dual boot - RouterOS level 5 lub SwitchOS
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT
 
Procesor
98DX224S
Taktowanie
800 MHz
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty fast Ethernet (10/100 Mb/s)
16
Sloty SFP
2
Wejście PoE
Porty 1-14 i port 16
Wyjście PoE
Port 15
Maks. pobór mocy
29 W
Wejście DC
1
Zakres napięcia wejściowego
Gniazdo DC: 18 - 57 V DC
PoE: 36 - 57 V DC
System operacyjny
SwitchOS lub RouterOS Level 5
Wymiary
304 x 212 x 71 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)

NOWOŚĆ!

MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)

Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN

Producent: MikroTik

44,07 zł z VAT 35,83 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik zasilacz 48V 1.46A (48POW)

68,99 zł z VAT 56,09 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V 0.95A (MT48-480095-11DG)

NOWOŚĆ!

MikroTik zasilacz 48V 0.95A (MT48-480095-11DG)

Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN

Producent: MikroTik

44,07 zł z VAT 35,83 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

NOWOŚĆ!

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet oraz slot SFP

Producent: MikroTik

105,40 zł z VAT 85,69 zł netto

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet.

Producent: MikroTik

42,93 zł z VAT 34,90 zł netto

szt

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.

Producent: MikroTik

68,19 zł z VAT 55,44 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Puszka natynkowa, kat. 5e, 1x RJ-45, UTP

5,39 zł z VAT 4,38 zł netto

szt

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

22,40 zł z VAT 18,21 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

658,75 zł z VAT 535,57 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,16 zł z VAT 35,09 zł netto

szt

MikroTik mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)

MikroTik mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)

2,4GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 12dBi, procesor 600MHz, 64MB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

373,16 zł z VAT 303,38 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Audience LTE6 kit WiFi (RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6)

MikroTik Audience LTE6 kit WiFi (RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6)

Domowy punkt dostępowy WiFi + LTE kat.6, tri-band (2,4 GHz i 2x 5 GHz) z technologią Mesh - tworzenia siatki oraz funkcją agregacji pasm (carrier aggregation)

Producent: MikroTik

1 027,64 zł z VAT 835,48 zł netto

szt

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

2.4/5GHz (punkt dostępowy, połączenia punkt-punk, urządzenie klienckie), standard AC, zintegrowane anteny dookólne o zysku 6dBi / 8dBi (2,4 GHz / 5 GHz), złącze N męskie

Producent: MikroTik

437,41 zł z VAT 355,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator