WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Producent: MikroTik

170,60 zł z VAT 138,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard Fiber to Copper Converter (RBFTC11) to konwerter światłowodowy. Konwertuje sygnał światłowodowy na transmisję kablem Ethernet. 

W przeciwieństwie do wielu innych konwerterów dostępnych na rynku, urządzenie zostało wyposażone w wodoodporną, zamykaną na śrubę obudowę przystosowaną do wykorzystania na zewnątrz. Do urządzenia dołączony jest uchwyt do montażu na ścianie, słupie lub szynie din.

Konwerter wspiera standard zasilania PoE 802.3af/at (12-57V). RBFTC11 obsługuje tylko gigabitową transmisję światłowodową (1000Base-X). Port Ethernet posiada automatyczną negocjację. W zestawie dołączony jest zasilacz i PoE injector. 
 
Zestaw nie zawiera wkładki SFP. Należy dokupić ją osobno. 

Konwerter RFTC11
 
Ethernet
1x port 10/100/1000 Mb/s
Jednocześnie służy za wejście PoE
SFP
Port 1,25 Gb
Zasilanie
Zakres napięcia wejściowego: 12 - 57 V Pasywne PoE lub 802.3af
Wymiary
185 x 85 x 30 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Skład zestawu
Urządzenie
Zasilacz 24V 0.8A Gigabitowy
PoE injector
Uchwyt do wAP K35 kit

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 450Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

100,61 zł z VAT 81,80 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

676,08 zł z VAT 549,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

11,83 zł z VAT 9,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik zasilacz 48V 2A 96W (48V2A96W)

MikroTik zasilacz 48V 2A 96W (48V2A96W)

Zasilacz AC/DC 48V 2A 96W z wtyczką DC 2,1 / 5,5 mm

Producent: MikroTik

170,60 zł z VAT 138,70 zł netto

szt

Uchwyt montażowy na szynę din DINrail PRO dla LtAP (DRP-LTM)

Uchwyt montażowy na szynę din DINrail PRO dla LtAP (DRP-LTM)

Uchwyt montażowy dla szyn din przeznaczony dla urządzeń z serii LtAP mini.

Producent: MikroTik

33,03 zł z VAT 26,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator