WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

Producent: MikroTik

42,44 zł z VAT 34,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11) to PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Wspierany zakres napięcia wynosi 12 - 57 V, zestaw nie zawiera zasilacza. GPEN11 jest częścią serii urządzeń GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network), która ma na celu zastąpienie instalacji GPON tańszym i łatwiejszym do wdrożenia rozwiązaniem ethernetowym.

Urządzenie zostało wyposażony w obudowę przystosowaną do montażu naściennego. Na froncie obudowy wygospodarowano miejsce na naklejkę operatora ISP o wymiarach 6,6 x 2,54 cm. 
 
GPEN11 został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu w sieci MikroTik GPEN. Spełnia funkcję puszki abonenckiej i jednocześnie umożliwia zasilanie zewnętrznego switcha, który rozdziela sygnał pomiędzy abonentów. Oczywiście, urządzenie można również zastosować do zasilania bezprzewodowego urządzenia CPE znajdującego się na dachu. GPEN może być bezpiecznie przymocowana do ściany lub szafy komunikacyjnej. Przewód ethernetowy można poprowadzić bezpośrednio przez otwór dolnego kabla lub do ściany, zgodnie z preferencjami.
 
GPEN11
 
Porty Ethernet
2x gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Gniazdo DC
1
Wyjście PoE
Tak, pasywne PoE
Wspierany zakres napięcia
12 - 57 V DC
Wymiary
92 x 104 x 24 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

NOWOŚĆ!

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

Netprotector z gigabitowym portem Ethernet.

Producent: MikroTik

47,74 zł z VAT 38,81 zł netto

szt

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

NOWOŚĆ!

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.

Producent: MikroTik

63,64 zł z VAT 51,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB14eU

RouterBoard RB14eU

4x porty miniPCI-e, 3G adapter, 6x portów USB, 4x sloty SIM

Producent: MikroTik

159,90 zł z VAT 130,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 10KM, DDM (S+C59DLC10D)

738,74 zł z VAT 600,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator